26ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ – Γ’ δημοτικού. Τελική κατάταξη.

 Ακολουθεί πίνακας με την τελική κατάταξη των συμμετεχόντων στο 26ο Πανελλήνιο Ατομικό Πρωτάθλημα Μαθητών – Μαθητριών (κατηγορία Γ’ Δημοτικού) μετά από τουρνουά 9 γύρων, που έλαβε χώρα στην Ερέτρια, από 25 ως 27 Απριλίου 2014.

ΚατάταξηΟνοματεπώνυμοΠόλη – ΣύλλογοςΒαθμοίTB1TB2TB3TB4TB5
1ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο ΧΑΝΙΩΝ8.5050.547.25420
2ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ο ΚΑΒΑΛΑΣ715338360
3ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ704632.5360
4ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ο ΧΑΝΙΩΝ6.505740.75350
5ΚΡΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ "ΔΕΛΑΣΑΛ" ΑΛΙΜΟΥ6.5048.533.75310
6ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 15ο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ6.5048.532.25350
7ΜΑΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23ο ΝΙΚΑΙΑΣ6.5046.531.75330
8ΒΥΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 14ο ΧΑΝΙΩΝ6.5046.529.75350
9ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ. ΑΡΓΥΡΗ-ΛΑΙΜΟΥ6052.530.5370
10ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 5ο ΧΑΝΙΩΝ6048.528.5320
11ΠΑΠΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠ/ΤΗΡΙΟ6047.530290
12ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 24ο ΚΑΒΑΛΑΣ6046.527.5290
13ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΒΟΥΛΑΣ6039.524210
14ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 23ο ΝΙΚΑΙΑΣ6036.521.5210
15ΚΑΖΑΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 3ο ΔΡΑΜΑΣ5.505028.25350
16ΚΑΛΑΜΟΥΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 15ο ΚΑΒΑΛΑΣ5.504926.7531.50
17ΓΚΟΓΚΟΡΕΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΑΙΓΑΛΕΩ5.5045.524.2527.50
18ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 7ο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ5.5045.523.7526.50
19ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΑΜΟΥ5.504522.75320
20ΜΑΚΑΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 4ο ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ5.504322.7531.50
21ΣΑΜΨΩΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΣΗΡΟΥ5.5037.520.2523.50
22ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΡΜΟΦΙΛΗ 2ο ΣΥΚΕΩΝ5046.522.5300
23ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ5045.522.5270
24ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ "ΔΕΛΑΣΑΛ" ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ5044.523.5260
25ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο ΔΑΦΝΗΣ504219.5280
26ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 10ο ΚΑΒΑΛΑΣ5041.520250
27ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ504018.75240
28ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ504017.5240
29ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΠΑΤΡΩΝ503618.2520.50
30ΠΟΥΛΑΚΗΣ-ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ503515200
31ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 28ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ503416.5190
32ΤΣΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10ο ΒΕΡΟΙΑΣ4.504721.523.50
33ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 14ο ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ4.5045.517.75300
34ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5ο ΡΟΔΟΥ4.504217.75220
35ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4ο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ4.504117.75210
36ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ4.504117.5180
37ΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ-ΙΩΣΗΦ 8ο ΑΡΤΑΣ4.5040.521.2521.50
38ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 8ο ΣΕΡΡΩΝ4.503916.25230
39ΛΕΣΙ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΚΑΒΑΛΑΣ4.5038.519190
40ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ404416240
41ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ4041.515240
42ΚΟΥΚΟΥΜΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΝΝΑ 1ο ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ404117230
43ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ404116.5230
44ΒΑΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ4039.515.5230
45ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 64ο ΠΑΤΡΩΝ403911.5180
46ΚΟΥΤΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1ο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ403813200
47ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 10ο Π. ΦΑΛΗΡΟΥ403711.5150
48ΞΕΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ο ΕΠΑΝΩΜΗΣ4036.514190
49ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8ο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ403512.5160
50ΒΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 403110.7516.50
51ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΡΙΤΗ3.5042.517.25240
52ΝΤΟΒΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ3.5040.511.518.50
53ΜΠΟΥΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 14ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ3.5039.510.75170
54ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ 7ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ3.5038.512.25230
55ΜΠΑΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 29ο ΘΕΣ/ΚΗΣ3.503811.25140
56ΣΑΡΗΜΠΑΛΙΔΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 23ο ΣΕΡΡΩΝ3.50355130
57ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 10ο ΑΙΓΙΟΥ3.5034.510.75180
58ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 12ο ΠΑΤΡΩΝ30367.5100
59ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΚΠ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΝΙΩΝ30367160
60ΤΡΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 13ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ303510150
61ΠΕΝΤΟΓΕΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ου ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ3034.58.25170
62ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ30328130
63ΨΙΛΟΒΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 13ο ΒΟΛΟΥ30316.5130
64ΘΩΔΗ ΗΛΙΑ-ΓΛΥΚΕΡΙΑ 13ο ΒΟΛΟΥ30264.5100
65ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ2.50.54110.5180
66ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8ο ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ2.50.533.57.25140
67ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 32ο ΠΑΤΡΩΝ2130380
68ΘΕΟΤΟΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ2024260
69ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13ο ΒΟΛΟΥ1034.5250
70ΛΙΑΜΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΤΟΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ0023000

   Εναλλακτικά μπορείτε να κατεβάσετε τον πίνακα σε μορφή PDF.

  Συγχαίρουμε τον αθλητή του Μέλισσου και μαθητή του Δημοτικού Παλαιοκάστρου Σάμου: Διαμαντάκο Σωτήρη (19ος με συγκομιδή 5,5 βαθμών)  και του ευχόμαστε καλή συνέχεια.

26ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ – Α’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ. Τελική κατάταξη.

    Ακολουθεί πίνακας με την τελική κατάταξη των συμμετεχόντων στο 26ο Πανελλήνιο Ατομικό Πρωτάθλημα Μαθητών – Μαθητριών (κατηγορία Α’ Γυμνασίου) μετά από τουρνουά 9 γύρων, που έλαβε χώρα στην Ερέτρια, από 25 ως 27 Απριλίου 2014.

ΚΑΤΑΤΑΞΗΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΛΟΣύλλογος / ΠόληΒαθμοίTB1TB2TB3TB4TB5
1ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1685ΠΡΟΤΥΠΟ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΙΑ7.5151.542.540.50
2ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 19551ο ΣΥΚΕΩΝ7.5053.542.7537.50
3ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11802ο ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ7052.538.75360
4ΓΙΑΒΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1345ΠΑΙΔ. ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ6.5049.534.5340
5ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1505ΠΑΝΕΠ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ6.5045.530320
6ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17101ο ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ605131330
7ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗΜΑΡΙΑ 14706ο ΧΑΝΙΩΝ605130.75340
8ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 12802ο ΧΑΝΙΩΝ6049.527.5360
9ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15051ο ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ6047.53030.50
10ΚΟΥΤΣΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ 1040ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕΙΟ6045.528.7529.50
11ΜΑΝΤΖΑΚΟΥΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 12652ο ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ604527.7530.50
12ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1250ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ604323.5270
13ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1330ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ5.5051.528.532.50
14ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1380ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ5.5049.527.531.50
15ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 04ο ΒΥΡΩΝΑ5.5045.527.25260
16ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ 1190ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ5.5045.524.525.50
17ΜΠΡΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13302ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ5.504221.75300
18ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13401ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ5.5040.522.2527.50
19ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1610ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ5049.524.530.50
20ΚΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13152ο ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ5047.522.7528.50
21ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑΑΦΡΟΔΙΤΗ 1305ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ504723.75310
22ΚΟΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 142511ο ΠΑΤΡΩΝ5046.52429.50
23ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 11651ο ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ5044.522.525.50
24ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1345ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ504120260
25ΚΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1085ΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (PIERCE)5036.51822.50
26ΙΑΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10702ο ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ5036.516.5220
27ΑΒΡΑΑΜ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ5033.515.5240
28ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΧΑΝΙΩΝ4.5043.520.5220
29ΛΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1405ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ4.504319260
30ΖΓΟΥΛΕΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 11302ο ΑΛΜΥΡΟΥ4.5042.517.2525.50
31ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01ο ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4.504017.2522.50
32ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1245ΠΑΝΕΠ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ4.5037.51422.50
33ΒΑΡΕΛΗΣ ΑΒΡΑΜΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0ΘΙΝΑΛΙΩΝ4.5036.512.7522.50
34ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 0ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ4.503614.7518.50
35ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 05ο ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ4.503515.2517.50
36ΠΛΟΥΣΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 0ΘΙΝΑΛΙΩΝ404116.25200
37ΜΠΙΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ404015.5190
38ΞΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1045403915.75200
39ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ403914.5180
40ΚΕΡΜΕΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 02ο ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ403914.2520.50
41ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΧΑΝΙΩΝ4038.515200
42ΤΣΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΟΛΥΒΙΟΣ 0ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ4037.513190
43ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ4035.513.2515.50
44ΒΛΑΣΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02ο ΚΑΒΑΛΑΣ4032.511.7513.50
45ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ4032.59160
46ΤΟΨΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10853ο ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ3.5044.514.75240
47ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΑ 03ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ3.5038.512.75160
48ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 04ο ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ3.5037.511.2517.50
49ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 05ο ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ3.503713150
50ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 0ΠΑΝΕΠ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ3.5032.5814.50
51ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 03.5031.5912.50
52ΛΑΖΗ ΝΙΚΗ 02ο ΝΑΥΠΛΙΟΥ3.5027.55100
53ΝΤΙΤΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 0ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΘΕΣ/ΚΗ304112.5190
54ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0ΠΕΙΡ/ΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ3038.511.7518.50
55ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0ΠΕΙΡ/ΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ3038.511170
56ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΜΟΣ30315.5140
57ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 04ο ΤΡΙΚΑΛΩΝ30306.513.50
58ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 01ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ2.50314.2580
59ΜΕΤΑΞΑ ΕΛΕΝΗ 01ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ2032.55100
60ΣΤΡΟΠΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΑ 0ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΜΟΣ20323.5110
61ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ1033.5490
62ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0ΠΕΙΡ/ΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ0027000
63ΕΜΒΑΛΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0ΠΕΙΡ/ΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ0021.5000
Κριτήρια Ισοβαθμίας
Tie Break 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break 4: Fide Tie-Break
Tie Break 5: Fide Tie-Break (fine)
26ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ - Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ. Τελική κατάταξη μετά από τουρνουά 9 γύρων.

      Εναλλακτικά μπορείτε να κατεβάσετε τον πίνακα σε μορφή PDF.

    Συγχαίρουμε τους αθλητές του Μέλισσου και μαθητές του Γυμνασίου Καρλοβασίων: Χατζηνικήτα Νικόλα (56ος) και τη Στροπωνιάτη Έλενα (60η) για τη συμμετοχή τους και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια.