Αναλυτική κατάσταση αποτελεσμάτων ανά γύρο 2ου Ατομικού Σχολικού Σκακιστικού Πρωταθλήματος Σάμου – κατ. Γυμνασίων

    Ακολούθως μπορείτε να βρείτε πίνακες με αναλυτικές καταστάσεις αποτελεσμάτων ανά γύρο για το 2ο Ατομικό Σχολικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα Σάμου για την κατηγορία Γυμνασίων.

    Αναφέρεται το ζευγάρι, το αποτέλεσμα και οι βαθμοί που είχε συγκεντρώσει ως εκείνη τη στιγμή από τους προηγούμενους γύρους.

ΣκακιέραΟνοματεπώνυμοΒαθμοίΑποτέλεσμαΒαθμοίΟνοματεπώνυμο
Γύρος 1
1Βαλσαμίδης Γιώργος01 - 00Παπαιωάννου Γιάννης
2Παρασκευάς Δημήτρης00 - 10Γιώργη Ανέστης
3Δημητράκης Στέλιος01 - 00Σαμολαδάς Χριστόδουλος
4Στροπωνιάτη Έλενα00,5 – 0,50Ζαβουδάκης Δημήτρης
5Κοντοριάνος Βασίλης01 - 00Σωματοπούλου Κυριακή
6Τζεμπετζίου Άλμπερτ00 - 10Κούκα Ισμίρ
7Λικάϊ Εμιλιάνο01 - 00Τρόκα Άγγελος
8Τσεσμελής Ηρακλής01 - 00Ματθαίου Νίκος
9Πανταζώνη Θεώνη00 - 10Τσολομύτη Φανή
10Χατζηνικήτας Νικόλας01 - 00Παπαθεοδώρου Γιάννης
Γύρος 2
1Κούκα Ισμίρ11 - 01Βαλσαμίδης Γιώργος
2Γιώργη Ανέστης11 - 01Λικάϊ Εμιλιάνο
3Τσεσμελής Ηρακλής11 - 01Δημητράκης Στέλιος
4Τσολομύτη Φανή11 - 01Κοντοριάνος Βασίλης
5Ζαβουδάκης Δημήτρης0.50 - 11Χατζηνικήτας Νικόλας
6Ματθαίου Νίκος00 - 10.5Στροπωνιάτη Έλενα
7Σαμολαδάς Χριστόδουλος01 - 00Πανταζώνη Θεώνη
8Παπαθεοδώρου Γιάννης00 - 10Σωματοπούλου Κυριακή
9Παπαιωάννου Γιάννης00 - 10Τζεμπετζίου Άλμπερτ
10Τρόκα Άγγελος00 - 10Παρασκευάς Δημήτρης
Γύρος 3
1Γιώργη Ανέστης21 - 02Τσεσμελής Ηρακλής
2Χατζηνικήτας Νικόλας21 - 02Κούκα Ισμίρ
3Στροπωνιάτη Έλενα1.50 - 12Τσολομύτη Φανή
4Βαλσαμίδης Γιώργος10 - 11Παρασκευάς Δημήτρης
5Σωματοπούλου Κυριακή10 - 11Δημητράκης Στέλιος
6Κοντοριάνος Βασίλης10 - 11Σαμολαδάς Χριστόδουλος
7Λικάϊ Εμιλιάνο11 - 01Τζεμπετζίου Άλμπερτ
8Πανταζώνη Θεώνη01 - 00.5Ζαβουδάκης Δημήτρης
9Παπαιωάννου Γιάννης00 - 10Ματθαίου Νίκος
10Τρόκα Άγγελος01 - 00Παπαθεοδώρου Γιάννης
Γύρος 4
1Τσολομύτη Φανή31 - 03Χατζηνικήτας Νικόλας
2Δημητράκης Στέλιος20 - 13Γιώργη Ανέστης
3Κούκα Ισμίρ20 - 12Τσεσμελής Ηρακλής
4Παρασκευάς Δημήτρης21 - 02Λικάϊ Εμιλιάνο
5Σαμολαδάς Χριστόδουλος21 - 01.5Στροπωνιάτη Έλενα
6Σωματοπούλου Κυριακή10,5 – 0,51Βαλσαμίδης Γιώργος
7Τζεμπετζίου Άλμπερτ11 - 01Κοντοριάνος Βασίλης
8Ματθαίου Νίκος11 - 01Πανταζώνη Θεώνη
9Ζαβουδάκης Δημήτρης0.50 - 11Τρόκα Άγγελος
10Παπαθεοδώρου Γιάννης00 - 10Παπαιωάννου Γιάννης
Γύρος 5
1Γιώργη Ανέστης40,5 – 0,54Τσολομύτη Φανή
2Τσεσμελής Ηρακλής31 - 03Παρασκευάς Δημήτρης
3Χατζηνικήτας Νικόλας31 - 03Σαμολαδάς Χριστόδουλος
4Τζεμπετζίου Άλμπερτ21 - 02Δημητράκης Στέλιος
5Τρόκα Άγγελος20 - 12Κούκα Ισμίρ
6Λικάϊ Εμιλιάνο20 - 12Ματθαίου Νίκος
7Στροπωνιάτη Έλενα1.50 - 11.5Σωματοπούλου Κυριακή
8Βαλσαμίδης Γιώργος1.50 - 11Κοντοριάνος Βασίλης
9Πανταζώνη Θεώνη10 - 11Παπαιωάννου Γιάννης
10Παπαθεοδώρου Γιάννης01 - 00.5Ζαβουδάκης Δημήτρης
Γύρος 6
1Χατζηνικήτας Νικόλας40 - 14.5Γιώργη Ανέστης
2Τσολομύτη Φανή4.51 - 04Τσεσμελής Ηρακλής
3Κούκα Ισμίρ31 - 03Σαμολαδάς Χριστόδουλος
4Ματθαίου Νίκος30,5 – 0,53Τζεμπετζίου Άλμπερτ
5Παρασκευάς Δημήτρης31 - 02.5Σωματοπούλου Κυριακή
6Δημητράκης Στέλιος2- - -2Λικάϊ Εμιλιάνο
7Κοντοριάνος Βασίλης20 - 12Τρόκα Άγγελος
8Παπαιωάννου Γιάννης20 - 11.5Στροπωνιάτη Έλενα
9Ζαβουδάκης Δημήτρης0.50 - 11.5Βαλσαμίδης Γιώργος
10Πανταζώνη Θεώνη10,5 – 0,51Παπαθεοδώρου Γιάννης
Γύρος 7
1Γιώργη Ανέστης5.51 - 04Κούκα Ισμίρ
2Παρασκευάς Δημήτρης41 - 05.5Τσολομύτη Φανή
3Τσεσμελής Ηρακλής41 - 04Χατζηνικήτας Νικόλας
4Σαμολαδάς Χριστόδουλος30 - 13.5Ματθαίου Νίκος
5Τρόκα Άγγελος30,5 – 0,53.5Τζεμπετζίου Άλμπερτ
6Βαλσαμίδης Γιώργος2.50 - 12.5Στροπωνιάτη Έλενα
7Σωματοπούλου Κυριακή2.51 - 02Λικάϊ Εμιλιάνο
8Δημητράκης Στέλιος20 - 11.5Πανταζώνη Θεώνη
9Παπαθεοδώρου Γιάννης1.50 - 12Κοντοριάνος Βασίλης
10Παπαιωάννου Γιάννης21 - 00.5Ζαβουδάκης Δημήτρης
Αναλυτική κατάσταση αποτελεσμάτων ανά γύρο 2ου Ατομικού Σχολικού Σκακιστικού Πρωταθλήματος Σάμου – κατ. Γυμνασίων

    Εναλλακτικά, παρακάτω μπορείτε να τα μελετήσετε σε ξεχωριστό αρχείο.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *